פוריות האישה – יומן החלמה רונית

הגעתי אלייך לחוצה ופסימית בגיל 39 וחצי,  לאחר שהרופאים הרגילים אמרו לי  בפנים דואגות או לא מאירות פנים במיוחד...שאני צריכה להתחיל לחשוב על תרומת בייצית , בגלל שרמת ה FSH  שלי הייתה גבוהה .

את ישר אמרת לי ברוגע שלך שזו לא בעיה ואפשר להוריד את זה בעזרת צמחי מרפא ודיקור  חודשי.. ואין לי מה להילחץ..

התחלנו להיפגש אחת לחודש , כשהטיפולים אצלך היוו עבורי תמיד שעה של רוגע.. אם זה באווירה הקיימת אצלך בחדר הטיפולים, אם זה טיפולי הרפלקסולוגיה שהתמכרתי אליהם ואם זה פשוט החברות שנוצרה בינינו..

מכיוון שאני לבדי, פחדתי להיכנס באמת לתהליך ללא זוגיות בריאה ובמשך שנתיים, בהן דחיתי ודחיתי את תחילת הטיפולים שהיו אמורים להביא אותי למצב הריוני,  לא פיספסתי שום טיפול אצלך והתמדתי לקחת את פורמולות צמחי המרפא שהרכבת עבורי.

עוד חיבת לציין שיצא לי גם לחוות אותך כמטפלת לכאבי גב.. כמה פעמים קראתי לך "קוסמת"? באתי אלייך תפוסה וממוטטת ולאחר שידעת איפה ללחוץ - הכאבים עברו...ממש כמו קסם.

רמת ה  FSH היא מדד משתנה, מספר חודשים לאחר שהתחלתי בשגרת הטיפולים אצלך היא הלכה והשתפרה (המספרים ירדו) למרות שאחרי שנה עלתה שוב..

 סמוך לגיל 42 "קפצתי למים" והתחלתי לנסות להיקלט להריון.. עם  FSH 15 .. ונקלטתי, תודה לאל,  - בטיפול ההורמונלי הראשון..(עם פרוטוקול קצר) בהזרעה.

אין לי ספק שבזכות הטיפולים אצלך ש"דישנו" את המערכת שלי  (וכמובן בזכות ההתמדה שלי), קופץ לי בבטן עכשיו, בשעת כתיבת שורות אלה, עובר חמוד.. כמובן כמובן.. בלי עין הרע...

אני חייבת להוסיף ולאמר לכל מי שמתלבטת וקוראת שורות אלה, שכ "פולנייה הגונה".. יצא לי לבדוק איך עובדים מטפלים אחרים שעובדים בשיטת הדיקור.

תמיד חוזרת להודעות ,  גם בימים לחוצים מאד.. ויודעת לשמור על ייחס אישי למרות שיש לך מספר לא מועט של מטופלות.

תודה מור יקרה,

את נשמה טובה, חברה והכי חשוב – מקצועית.

אודות מור אפריאט

מור אפריאט TC.M, CIH מטפלת מוסמכת ברפואה סינית - אני מטפלת ברפואה סינית ובצמחי מרפא כבר מעל 17 שנה. ההתמחות שלי היא ברפואת נשים סינית, בתחום הגניקולוגיה, אנדומטריוזיס ובעיות גניקולוגיות אחרות, התמחות בנשירת שיער, צמיחה מחודשת וחיזוק הגוף והנפש.