הכמיהה לילד היא אחד הרגשות החזקים ביותר שנשים, באשר הן, חוות, והיא נובעת מצורך ראשוני וטבעי לחבוק ילד משלהן. עבור נשים רבות מימוש האימהות הוא משאת נפש, ואלו שאינן מצליחות להרות וללדת מתמלאות בתחושות קשות של ריקנות, עצב, תסכול, ייאוש ולעיתים ואף פגיעה בדימוי העצמי שלהן.

שילוב של רפואה סינית וצמחי מרפא, כך על פי מחקרים רבים, יכול לסייע לקליטה מהירה וטבעית של היריון, ולשם כך נחוץ אבחון יסודי של הבעיה המונעת היקלטות היריון בתוך פרק זמן סביר. אבחון יסודי מסייע להתאמה אופטימלית של צמחי מרפא התומכים בשיפור איכות הביציות, בחיזוק הרחם ובעיבוי הרירית שלו לקראת הכניסה להיריון.

טיפול המשלב דיקור סיני, תזונה תומכת וצמחי מרפא תורם גם להרפיית המתח המלווה בדרך כלל נשים המנסות להרות שוב ושוב ללא הצלחה, ומשפר בכך משמעותית את סיכוייהן להיכנס להריון, שכן הניסיון מלמד שמצב נפשי רגוע הוא מפתח להיריון תקין ובריא. מטרת הטיפול היא אפוא לתת מענה לגוף גם במובן הרגשי הרחב של המילה, לשלוח מסרים לתת-מודע ולבדוק מדוע הזרימה הטבעית שלו נעצרה.

היריון הוא תהליך מופלא של יצירת חיים חדשים ושל התחדשות, והסגולות המיוחדות של צמחי המרפא המותאמים אישית לכל מטופלת, בשילוב רפואה סינית תורמים לקליטתו המהירה ולהצלחתו.